سفارش تبلیغ
ابزار بهینه سازی سایت
ابزار بهینه سازی سایت
[ و در گفتار دیگرى که از این مقوله است فرمود : ] از مردمان کسى است که کار زشت را ناپسند مى‏شمارد و به دست و زبان و دل خود آن را خوش نمى‏دارد ، چنین کسى خصلتهاى نیک را به کمال رسانیده ، و از آنان کسى است که به زبان و دل خود انکار کند و دست به کار نبرد ، چنین کسى دو خصلت از خصلتهاى نیک را گرفته و خصلتى را تباه ساخته ، و از آنان کسى است که منکر را به دل زشت مى‏دارد و به دست و زبان خود بر آن انکار نیارد ، چنین کس دو خصلت را که شریف‏تر است ضایع ساخته و به یک خصلت پرداخته ، و از آنان کسى است که منکر را باز ندارد به دست و دل و زبان ، چنین کس مرده‏اى است میان زندگان ، و همه کارهاى نیک و جهاد در راه خدا برابر امر به معروف و نهى از منکر ، چون دمیدنى است به دریاى پر موج پهناور . و همانا امر به معروف و نهى از منکر نه اجلى را نزدیک کنند و نه از مقدار روزى بکاهند و فاضلتر از همه اینها سخن عدالت است که پیش روى حاکمى ستمکار گویند . [نهج البلاغه]
 
پنج شنبه 88 مهر 16 , ساعت 6:14 عصر

منبع : www.AsanDownload.comبه اعتقاد خیلی ها استفاده از فلش و اجزای آن در یک وب سایت شاید زیاد صحیح نباشد. البته صحیح نه به این دلیل که مشکلی از هر لحاظ برای سایت ایجاد می شود ، بلکه به این دلیل استفاده از فلش زیاد مرسوم نیست که سرعت لود و بارگذاری صفحات را به شدت پائین می آورد. به طبع با سرعت های پائین  اینترنت هم سرعت بارگذاری صفحه بسیار کاهش خواهد یافت. از طرفی به دلیل این که فلش ها می توانند بسیار زیبا طراحی شوند و کاربران را به سوی خود جذب کنند استفاده از آن ها عاقلانه هم می شود. این فلش ها که به صورت کاملا داینامیکی می باشند اینقدر زیبا و چشم نواز هستند که اگر روی سرعت تاثیر گذار نبودند مطمئنا تمامی سایت ها از آن ها استفاده می نمودند. گرچه حالا هم بسیاری از کمپانی ها و شرکت هایی که سرعت بارگذاری صفحه برایشان اهمیت زیادی ندارد در طراحی سایت خود از فلش استفاده می کنند. کسانی که با فلش آشنایی دارند می دانند که ساخت یک فایل فلش با فرمت Swf چقدر باید وقت صرف کرد و تازه اگر بهترین کیفیت را هم بخواهیم حجم فلش بسیار زیاد می شود که استفاده در وب سایت بالا آمدن سایت را تقریبا غیر ممکن می کند. البته غیر ممکن برای کسانی که سرعت های متوسط تا روبه پائین دارند. اما چاره کار چیست؟
چاره کار استفاده از نرم افزاری با نام Flash Optimizer است. نرم افزاری که با استفاده از تکنولوژی های به کار رفته در خود می تواند عصای دست وب مسترها ، مدیران ، طراحان حرفه ای فلش و تقریبا هرکسی که با نرم افزار های مربوط به فلش از جمله Adobe Flash Professional سروکار دارد باشد. کار این نرم افزار این است که حجم فایل های فلش با فرمت Swf را بین 60 تا 70 درصد کاهش می دهد. شاید برای کاربران معمولی این عدد زیاد نباشد اما برای کاربران حرفه ای که زیاد با فلش سروکار دارند این عدد بسیار بالاست.
نرم افزارهای دیگری هم در این زمینه موجودند اما قابلیتی که این نرم افزار در اختیار کاربران قرار می دهد آن را از بقیه مجزا می سازد. نرم افزار های مشابه اکثرا قادرند فقط حجم فایل اصلی SWF‌را کاهش دهند اما Flash Optimizer قادر است علاوه بر فایل اصلی تمامی های به کار رفته در فلش را فشرده سازی کند.
Flash Optimizer به دو شکل فلش ها را فشرده می کند: یکی که به صورت دستی می توان کیفیت و انجام فشرده سازی را کنترل کرد و دیگری هم این که خود نرم افزار فایل ها را به صورت اتوماتیک فشرده کرده بدون این که کیفیت فلش با کوچکترین افت کیفیتی مواجه شود. نسخه جدید این نرم افزار که محصول شرکت ELTIMA است به تازگی ارائه گردیده است و کاربران می توانند آن را با لینک مستقیم و از با تنها چند کلیک ساده از سرورهای آسان دانلود دریافت نمایند.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Flash Optimizer 2.0.1.340:
- کاهش حجم فلش SWF از 60 تا 70 درصد
- کاهش حجم فلش بدون کوچکترین افتی در کیفیت
- قابلیت دستی کردن عمل فشرده سازی
-  بهینه سازی وکتور ها
- بهینه سازی اشکال
- بهینه سازی فونت های به کار رفته در فلش
- بهینه سازی صداها
- بهینه سازی های تهی
- بهینه سازی ویدوئو های موجود در فلش
- استفاده بسیار آسان و ساده از نرم افزار
- پیکرده به دوصورت ساده و پیشرفته
- نمایش فایل فشرده شده با فایل اصلی برای عمل مقایسه کیفیت
- سرعت بالا در عمل فشرده سازی
- پشتیبانی از زبان های مختلف
- قابلیت فشرده سازی چندین فایل به صورت همزمان
- سازگاری کامل با نسخه های مختلف ویندوز
- و ...قابلیت های جدید اضافه شده به نرم افزار:
- سازگاری کامل با فلش نسخه 9 به بالا
- فشرده سازی ویدوئو های موجود در فلش با قابلیت تغییر در خود ویدوئو بدون افت کیفیت
- قابلیت تبدیل تمامی عکس های موجود به فرمت معروف و بسیار رایج JPEG
- محیط کاربری بسیار زیبا و به اصطلاح user-friendly ( کاربر پسند )
- قابلیت اضافه شده برای فشرده سازی صداها که می توان در فایل اصلی دست برد و برای مثال حالت Stereo را به Mono تبدیل کرد
- حل مشکلات و باگ های نرم افزار در نسخه های قبلی
- و  سازگاری با ویندوز ویستا
ادامه مطلب...


لیست کل یادداشت های این وبلاگ